Zeta Çelik | Hafif Çelik Ev

Güvenli Hafif Çelik Evlerin, her aşamasında tecrübe isteyen ve çelik montajının yanında konfor, tasarım, yalıtım gibi unsurlara da önem veren firmamız Zeta Çelik Hafif Çelik Yapılar konusunda 20 yılda yüzlerce projeye imza atmıştır. Müşterilerimizin isteklerini yol haritamız olarak kabul etmekteyiz.

İnşaat sektörünün gelişmesi ile birlikte klasik betonarme yapıların aksine yeni yeni ev modelleri ortaya çıkmıştır. Bu yeni ev modelleri arasında en çok göze çarpan yapılardan biri de hafif çelik ev olarak adlandırılan yapılardır. hafifcelikev.com olarak en güvenilir yapılardan biri olan hafif çelikten yapılan evleri pek çok modeller birlikte müşterilerimize sunuyoruz.

Hafif çelik evler adından da anlaşılabileceği gibi hafif çelik kullanılarak yapılan yapılan evlerdir. Soğuk ortamlarda üretilen çeliklerin kullanıldığı bu evler hafifliği sebebiyle daha güvenilir olmaktadır. Öyle ki bu malzeme hafiflik yaratmak için kullanılan ahşapların yerini almıştır.

İnsanlar ev sahibi olmak istediklerinde çoğu zaman şıklık ve görünüşe önem verse de güvenlik de öncelikleri arasında yer alır. Firma olarak evlerin yapımında kullandığımız bütün malzemeler evlerin güvenli olmasını sağlamakta. Ancak bunlar içerisinde en önemli malzeme hafif çeliktir. Diğer malzemeler ile birlikte kullanılan bu inşa malzemesi ev sahipleri için maksimum güvenilirliği sağlıyor.