Yeteneklerimiz ve enerjimizle faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalarda insan hayatına değer katacak çözümler üreterek refahın artmasına katkıda bulunmaktır.

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmektir.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanarak daima yüksek kalite sağlayan Zeta Çelik  standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. Zeta Çelik gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Zeta Çelik, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır.

Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu Zeta Çelik insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak, topluma fayda sağlayan yenilikçi yapı ürünleri ve hizmetleri sunmaktır.